Zdražení oblečení Jožánek

Milí, bohužel dojde k dalšímu zdražení :( Tentokrát u Jožánka (Český výrobce)

Sdělení výrobce: "Vzhledem k extrémnímu navýšení cen materiálu, které již není možné ustát se současnými cenami, jsme nuceni s platností od května 2021 přistoupit ke zvýšení cen některého zboží cca o 15%.

Zdražené bude všechno kojící, těhotenské, dámské a pánské zboží vyrobené z úpletů (trička, noční košile, šaty, sukně, legíny, pyžama, apod.).

Kvůli vysoké ceně materiálu budou ceny odstupňované i podle délky rukávů (tílka budou nejlevnější, dlouhé rukávy, resp. roláky nejdražší).

Zároveň se také sjednotí ceny za nové barvy, které nyní byly vyšší, protože drahé jsou všechny a zásoby nakoupené za staré ceny už jsou zpracovány.

Čekali jsme  na zázrak, že se ceny vrátí, nebo alespoň přestanou růst, ale zázrak se bohužel nekonal. :-(

Zdražení se (zatím) netýká doplňků, dětského oblečení, bund, mikin, svetrů, nosítek a zboží Haipa-daipa.

Výprodejové zboží bude možné také i nadále pořídit za aktuální ceny."

 

Sama za sebe musím říct, že investice do tohoto oblečení se vyplatí, není to záležitost jedné sezóny, ale na dlouhé roky. Díky své jednoduchosti, kvalitě, odolnosti... Vy, kteří jste vyzkoušeli, to jistě cítíte stejně :)

Děkujeme Vám za pochopení

Pavla, JáTyMy

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich zpracováním a ochranou.