Akce a soutěže

Pojďte, budeme si hrát :)

Uznávám, dnešní fotka Vám vůbec nenapoví, protože to může být vyfocené kdekoliv. Ale mám tu pak už jen jednu fotku, podle které byste to hned poznali…a to by nebylo ono :)

Klíčem k dnešní slevě je významné místo, které všichni máme spojené s jedním tátou :) Jedná se o horu, ke které na jedné straně vede alej, na samotné hoře si pak užijete několik vyhlídek, můžete si prohlédnout rotundu… Na vrcholu je také chata, která říká, že každý Čech by tu měl přijít alespoň jednou za život…

071 b

 

 Jak se jmenuje daná hora?

 Jméno hory (i s diakritickými znaménky) uveďte v prvním kroku nákupního košíku do kolonky „slevový kupón“. Po kliknutí na „přidat“ se Vám, v případě správné odpovědi, 5% sleva automaticky načte. Sleva se nesčítá s dalšími slevami a akcemi, neplatí na poštovné a dobírku. Slevu můžete využít od 3.9. - 9.9. 2019 - správná odpověď byla Říp

 

 

Dlouhotrvající akce:

Dárek k objednávce:

Nakupte u nás nad 1000,- Kč (hodnota objednávky za zboží, bez poštovného a dobírky) a dostanete od nás dárek. Tato akce trvá do odvolání.  

Sleva na další nákup:

Pošlete nám svou fotografii do galerie spokojených zákazníků a získáte 10% slevu  na Vaši příští objednávku. Tato akce také trvá do odvolání. 

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich zpracováním a ochranou.