Akce a soutěže

Pojďte, budeme si hrát :)

Lavičky v kruhu Líp…

Lípy rostou v zámeckém parku, který má rozlohu 8 ha. Zámek byl v roce 1918 upraven jako letní sídlo ministra zahraničí, později sloužil převážně školám. Od 50. let se vrátil do správy státní památkové péče a postupně se začalo s úpravy a zpřístupněním veřejnosti. Pod zámkem jsou vybudovány grotty. V zámku se natočilo několik českých i zahraničních filmů, seriálů, videoklipy, pohádky – poslední zde natočená pohádka se poprvé vysílala o Vánocích 2017.

4b

 Jak se jmenuje zámek, v jehož parku si můžete na těchto krásných lavičkách pobýt s Lípami?

 Jméno zámku uveďte v prvním kroku nákupního košíku do kolonky „slevový kupón“. Po kliknutí na „přidat“ se Vám, v případě správné odpovědi, 5% sleva automaticky načte. Sleva se nesčítá s dalšími slevami a akcemi, neplatí na poštovné a dobírku. Slevu můžete využít od 1.6. - 3.6. 2019 - správná odpověď byla Ploskovice 

 

 

Dlouhotrvající akce:

Dárek k objednávce:

Nakupte u nás nad 1000,- Kč (hodnota objednávky za zboží, bez poštovného a dobírky) a dostanete od nás dárek. Tato akce trvá do odvolání.  

Sleva na další nákup:

Pošlete nám svou fotografii do galerie spokojených zákazníků a získáte 10% slevu  na Vaši příští objednávku. Tato akce také trvá do odvolání. 

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich zpracováním a ochranou.