Akce a soutěže

Milí, 

kdo jste s námi od začátku nebo delší dobu, možná si vzpomínáte, že čas od času probíhala soutěž, ve které vylosovaný (vylosovaní) mohl/i získat nějaký výrobek zdarma. Takovou soutěž jsem už dloooouhá léta žádnou nepořádala. Ne, že by mě nenapadlo nic, co bych do takové soutěže mohla dát jako výhru/výhry (to právě naopak :) ), ale nějak Indián ve mě se z toho nedokázal radovat, že radost udělá jenom jednomu, nebo několika z vás... A proto se raději soustřeďuju a dále budu věnovat pozornost různým akcím, které využije ten, kdo bude chtít :) Níže jsou vypsané 2 dlouhotrvající akce, ale skrytě :) probíhají další.. Trošičku je budu s novým rokem obměňovat a nějaké přibydou, budou probíhat na více "frontách". Některé budou pro všechny a veřejné (některé skryté a spíš asi budou o náhodě, že na ně narazíte :)), některé jen pro ty, kteří odebírají newsletter, některé jen pro ty, kteří objednají, apod.  

Dlouhotrvající akce:

Dárek k objednávce

Nakupte u nás nad 1000,- Kč (hodnota objednávky za zboží, bez poštovného a dobírky) a dostanete od nás dárek. Dárek se Vám automaticky zobrazí v nákupním košíku. Pokud Vám nabízený dárek nebude vyhovovat, pak si přes ikonku "Vybrat jiný dárek" zvolíte ten, který pro Vás bude vhodnější. Nebo žádný, i tyto možnosti tam jsou :) Nabídka dárků bude vždy dle aktuálních skladových zásob

Tato akce trvá do odvolání.  

Sleva na další nákup

Jste s věcmi od nás spokojeni a chcete se podělit s ostatními? Případně jim svou fotkou i pomoci s výběrem? Pak budeme rádi za Vaše fotografie. Fotografii/fotografie můžete posílat na e-mail info@jatymy.cz - do předmětu nebo textu emailu prosím napište "Posílám fotku do galerie" a tím souhlasíte s jejím zveřejněním. Fotky budou k vidění pouze v galerii e-shopu. Zveřejněním fotografie od nás dostanete 10% slevu na Váš příští nákup (na využití této slevy budete mít min. půl roku)

Tato akce také trvá do odvolání.