Akce a soutěže

 Nakupte u nás od 12. - 15.11. 2018 nad 500,- a získáte na svůj nákup 5% slevu, při nákupu nad 1000,- bude sleva 10%.  Pro uplatnění slevy zadejte v 1. kroku nákupního košíku do kolonky Slevový kupón jeden z kodů: Při nákupu nad 500,- listopadA, při objednávce nad 1000,- listopadB, poté klikněte na "přidat" a daná sleva se Vám automaticky načte :)

Tyto slevy se nesčítají s dalšími slevami a akcemi, neplatí na poštovné ani dobírkovné. Do hodnoty objednávky, požadované pro danou slevu, se nepočítají věci, které ve slevě už jsou. Tz. pokud by Vaše objednávka nad 1000,- obsahovala věci jak za běžnou cenu, tak již zlevněné, pak - pokud by nezlevněná věc/nezlevněné věci byly v hodnotě min. 500 kč,  můžete na ně uplatnit 5% slevu. 

Dlouhotrvající akce:

Dárek k objednávce:

Nakupte u nás nad 1000,- Kč (hodnota objednávky za zboží, bez poštovného a dobírky) a dostanete od nás dárek. Tato akce trvá do odvolání.  

Sleva na další nákup:

Pošlete nám svou fotografii do galerie spokojených zákazníků a získáte 10% slevu  na Vaši příští objednávku. Tato akce také trvá do odvolání. 

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich zpracováním a ochranou.