Polička - Mrož

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 9
Dostupnost až měsíc*
983 Kč    
Kód produktu 62377
Značka My sweet baby
Kategorie Poličky
 

Krásná polička na pokládání knih, oblíbených maskotů a hraček, atd., která se hodí do každého dětského pokoje. S různými motivy zvířátek, můžete tak vybrat to Vaším dítkem oblíbené :) Zvířátko je umístněné na zadní straně poličky, na přední je pak další menší zvířátko či jiný motiv. 

Polička je vyrobená z vysoce kvalitního materiálu 16mm MDF (MDF deska má velmi jemnou homogenní strukturu - jemnější než dřevotříska - a tak se skvěle hodí na výrobu nábytku. Jedná se o přírodní materiál, protože se vyrábí bez použití lepidel). Na zadní straně police jsou speciální úchyty pro snadné zavěšení. Stejně jako ostatní výrobky od My sweet baby, i tyto poličky jsou natřeny certifikovanou, ekologickou vodní barvou. 

Rozměry: 

Délka samotné poličky 50 cm
Hloubka samotné poličky 15 cm
Celková délka 55 cm
Celková výška 46 cm
Celková hloubka 18,5 cm

Spolu s poličkou obdržíte:

Lepidlo
Šrouby k přišroubování
Hmoždinky do dřeva
Klíč imbus

Upozornění: 

Pro bezpečnost při přepravě není polička spojena se zadním a předním prvkem. Po rozbalení si prvky sestavíte sami pomocí přiložených šroubů a hmoždinek. Každá polička je dodávána s jednoduchým návodem. Součástí nejsou hmoždinky do stěny - ty si vyberte sami ve Vašem železářství, a podobných obchodech, podle typu stěny, na kterou má být polička zavěšena. 

Nezavěšujte poličku přímo nad hlavu dítěte
Na poličku nepokládejte horké předměty
Poličku lze zatížit do 4kg
Otírejte suchým hadříkem

Ostatní věci na fotografiích - různé knihy, hračky, doplňky, povlečení nejsou součástí této nabídky. Část z věcí na fotografiích (např. chobotnička, jednobarevné povlečení, polštářky ve tvaru Hvězdy a mantinel pletený do copu (magic loop) lze dokoupit zvlášť.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: