Menší zdražení doporučených dopisů

Dodatek: od 1.7.2023 opět dojde ke zdražení doporučených dopisů. Tentokrát už cenu budu muset malinko zvednout, ale bude to nejspíš cca o 5kč, tz. že ekonomický způsob doručení by začínal na 70,-, prioritní na 75,-. Změna bude provedena cca před (nebo kolem) půlky července - nové částky pak uvidíte jak v nákupním košíku, tak v obchodních podmínkách, atd. Než bude změna provedena, platí nynější ceny, které jsou uvedené níže..

Dobírkovné pošta od července nezvyšuje, nadále tak bude za 67,-

A od července dochází i ke změně doručování doporučených dopisů ekonomickým způsobem - nyní se bude doručovat obvykle 3. pracovní den od podání

Hezký den, 

Pavla, JáTyMy

 

Milí, 

od zítřka (1.2.2023) dojde u České pošty ke zdražení Dopisů. I když už tuto službu-možnost doručení využíváte méně, rozhodla jsem se ji ještě nějakou dobu ponechat. Ceny doručení u této služby pro Vás nezvedám, zůstává stejná. Mimo poslání na dobírku - dobírkovné nyní bude stát 67,-

Tz. že doručení doporučeným dopisem, ekononomickým způsobem budete mít stále za 65,-, 70,- nebo 75,- (dle váhy), u prioritního odeslání jsou ceny 70,-, 75,- anebo 80,-.

Prosím, pamatujte na to, že e-shop se řídí pouze váhou a tak se Vám tato možnost odeslání zobrazí i u věcí, které takto není možné poslat. Např. třeba u kojícího polštáře, apod. Doporučený dopis nesmí překročit tloušťku 5 cm a 50x35 cm. Obecně lze doporučeným dopisem poslat drobné věci - např. pásy, trička, sukně,.. nebo některé deky (hlavně deku do autosedačky od Bobona), CD, ... Pokud tuto možnost zvolíte a není možné takto Vámi vybranou věc poslat, budete informováni a vyzváni k jinému způsobu doručení. Děkuji Vám za pochopení. 

Krásný den Vám přeji

Pavla, JáTyMy