Aktuality

Navýšení ceny za dopravu - doporučený dopis a Zásilkovna

Milí, 

od 1.4.2021 je cena za dopravu u Doporučeného dopisu vyšší o 5 kč. Stejně tak dobírkovné u tohoto způsobu poslání je o 5,- dražší. Poslání doporučeným dopisem můžete zvolit u věcí, které jsou tenčí než 5 cm a nepřesáhnou ani 50x35 cm (délka x šířka) - např. trička, legíny, většina miminkovského oblečení, apod. Pozor! E-shop se řídí pouze váhou a tak Vám možnost poslání Doporučeným dopisem nabídne i u věcí, které díky rozměrům takto poslat nejdou (např. zavinovačky, podložky do teepee, apod.). Pokud "Doporučený dopis" zvolíte a není možné to takto poslat, jste informováni mailem po přijetí objednávky... 

U Zásilkovny od 19.4. také došlo ke zvýšení ceny za dopravu o 5kč u zásilek, které jsou do 5kg, nebo do délky 70 cm či součtu stran 120 cm. 

Ceny (i za dobírku) u balíku do ruky, na poštu anebo do balíkovny zůstávají stejné.

Děkuji Vám za pochopení

Navýšení cen u výrobců Bobono a My sweet baby

V souvislosti se zvýšením cen materiálu musel výrobce Bobono a My sweet baby přistoupit k úpravě cen u některých výrobků. Ceny budou navyšovány v následujících dnech, proto, pokud objednáte a cena výrobku už je vyšší, budete kontaktováni mailem. Jakmile toto oznámení zmizí, ceny jsou upraveny. 

Děkuji Vám za pochopení

Pavla, JáTyMy

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich zpracováním a ochranou.