Aktuality

Vánoce 2021

Milí, Vánoce se blíží a zde najdete informace týkající se dodání do Vánoc, atd. Vždy, když tento článek aktualizuji, změní se i datum zveřejnění :)

Jako každý rok, i letos Zásilkovna zkrátí uložení balíčků na pobočce. Od 1.11. do 20.12.2021 bude zásilka uložena 5 dnů, uložení lze prodloužit max. o 2 dny. 

Uložení na poště/balíkovnách se nemění a klasicky bude 7 dnů, s možností prodloužení na 15 dnů (platí pro balíky do ruky/na poštu. Uložení Balíku do balíkovny již nelze prodlužovat). Doporučené dopisy jsou uložené 15 dnů, s možností prodloužení na 30 dnů (prodloužení je u dopisů s doplatkem 20,-)

Krásný den,

Pavla, JáTyMy

8.11.: Doplnění k balíku do balíkovny: od 1.11.2021 může přes balíkovnu odesílat každý, proto v případě, že byste s věcí/věcmi od nás nebyli spokojeni a chtěli ji/je vyměnit/vrátit, se Vám způsoby vrácení k nám rozšířili i o tuto možnost :) 

12.11.: Zásilkovna od 15.listopadu zkracuje úložní doby i v Z-Boxech. Zásilka v něm bude uložena 2 dny, uložení půjde prodloužit o den

19.11.: U věcí na objednávku výrobci zaručují, že budou do Vánoc u Vás při objednání do konce listopadu. U výrobce Bobono a My sweet baby tomu tak bude ještě možná i při objednání v prvním prosincovém týdnu.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich zpracováním a ochranou.