Aktuality

Aktuální provoz

Milí, 

pracujeme v běžném režimu, ale je trochu "volnější", taky ho využívám k uvnitřnění, změnám, přípravě změn i v e-shopu, které na Vás už kolik let čekají... 

I když je lepší počítat s max. dobou dodání (u věcí do postýlek je to 21 pracovních dnů = měsíc), zboží od výrobců chodí v obvyklých termínech. Budeme Vás vždy informovat jakmile budeme mít aktuální informace, jak zde, tak Vás, kterých se to týká, mailem či sms. Děkujeme za pochopení. 

U Zásilkovny některé pobočky zůstali uzavřené, některé omezili dobu, po kterou je možné zásilku u nich vyzvednout. 

Česká pošta zásilky doručuje (i když může se stát, že budou rovnou uloženy na poště a dostanete jen oznámení do schránky). Na dobírky lze posílat, preferují platbu kartou před hotovostí. Můžete-li zvolte platbu předem bankovním převodem už při objednání. Pošta také omezila otevírací dobu - do 9 hod. je otevřeno pro lidi nad 65 let, všechny pošty pak budou otevřené do 16 hodiny a o víkendu zavřené (na poštách Partner je to na jejich zvážení). Zavřené jsou pobočky bez skleněných přepážek a pošta už nedoručuje do zavřených oblastí na Olomoucku (Chudobín, Slavětín, Uničov a Litovel). 

Od 1.4. pošta umožňuje převzetí balíčku na kód, bez nutnosti podpisu, i u doručení k Vám domů. V sms s informací o doručování Vám pošlou i daný kód, ten si nejlépe někam zapište. Až Vám bude doručovatel volat, kód mu řeknete. 

Děkuji Vám za každou Vaši objednávku, podporu, moc si toho vážím a vždy jsem za ně byla vděčná...

Užijte si krásný čas se svými blízkými, i v sobě samé (m), v Lásce, kterou jsme 

JáTyMy

Elektronická fakturace

Milí,

tenčí se nám zásoby papíru a tak už budeme moci přejít na elektronickou fakturaci. Faktura, spolu s formulářem pro výměnu/vrácení/reklamaci, Vám bude posílána na Váš e-mail (po odeslání balíčku). Zásoby ještě na nějakou dobu vyjdou, o přechodu pak budu informovat na několika místech, abyste nás mohli kontaktovat, v případě, že budete potřebovat fakturu tištěnou. 

JáTyMy

Navýšení cen

Milí, 

vzhledem k několikátému nárůstu minimální mzdy + vlivem průměrné roční inflace dojde k navýšení cen i u dalších výrobců. Nárůst cen bude postupný během prvního kvartálu v rozsahu 3-5%. Začne se s výrobky do postýlek (povlečení, sady, mantinely, zavinovačky, atd. u výrobců Baby love, Mamo-tato, Terjan, Dovoz EU a Neuveden). Pokud se stane, že objednáte zboží za stávající cenu, ale u dodavatelů už bude vyšší, budeme Vás neprodleně informovat.

Navýšení cen neprobíhalo několik let, pevně věříme, že i přesto výrobky u Vás zůstanou v oblibě. 

Děkujeme Vám za pochopení

JáTyMy

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním a v případě poskytnutí dalších osobních údajů s jejich zpracováním a ochranou.